KONST / Litografier / Färglitografi 13316494
*
nr 1331 6494
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. Signerad, numrerad 14/87, "Möte". Motivet: 45x64cm
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 19:01:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/5 21:26:05
1
150 kr
1/6 18:56:22
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ljubi lidströmer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
nr 1331 6494
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. Signerad, numrerad 14/87, "Möte". Motivet: 45x64cm
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/5 21:26:05 | 1 | 150 kr |
1/6 18:56:22 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, mÃ¥lare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ljubi lidströmer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49